אולפני טלוויזיה

עולם הטלוויזיה הוא עשיר בתכנים המכניסים ידע, הנאה וכמובן בידור רבים לחיינו. זוהי פלטפורמה שהתפתחה במהירות והפכה כהרף עין לחלק בלתי נפרד מחיינו. כיום, אנו כבר רגילים לאיכות שידור כל כך גבוהה שאנו מצפים משידורי הטלוויזיה להיות לא פחות חדשניים ממה שאנו רואים בקולנוע. הסוד להשגת האיכות הזו הוא צילום וירטואלי.

המרחב הווירטואלי ועולם הטלוויזיה מצאו דרך להתחבר האחד עם השני ואנו הרווחנו חוויה קולנועית ממש בתוך סלון ביתנו. אולפני טלוויזיה המשלבים אולפנים וסטים וירטואליים, יוצרים רמה גבוהה ביותר של תוכן לקהל, תוך ניצול מיטבי של עלות לעומת תועלת. בהפקה באולפני טלוויזיה המשלבים סביבה וירטואלית נעשה צילום עם מספר מצלמות, ממש כמו באולפני טלוויזיה קלאסיים, אך כאן מדובר במצלמות באיכות גבוהה במיוחד המאפשרות הלבשה של אולפנים וסטים וירטואליים כבר ברגע הצילום. משמעות הדבר שניתן לעשות אפילו טלוויזיה בשידור חי עם טכנולוגיה מתקדמת ביותר של רקע ממוחשב.

ההפקה באולפני הטלוויזיה הללו נעשית במיומנות רבה כל כך, שהקהל בבית אפילו לא ישים לב כי אין מדובר בסביבת צילומים קלאסית. אך עבור אנשי ההפקה זהו רווח ברור, שכן עבודה באולפני טלוויזיה הדורשים הקמה של סטים או תפאורות, כרוכים גם בהוצאה כבדה יותר וגם בשעות עבודה ארוכות ביותר. בנוסף, באולפנים המתקדמים ניתן אפילו "לעבור" ממקום אחד למשנהו בלחיצת כפתור בין אם מדובר בשידור חי או תוכנית מוקלטת. בעוד שעולם הטלוויזיה הוא מלא ביצירה, ישנה גם חשיבות רבה של ניצול העלות לתועלת טובה יותר.

הודות לדינמיות הרבה שמציעים אולפני הטלוויזיה המאפשרים הלבשה של גרפיקה על גבי הרקע, ניתן לצלם בהם מגוון עצום של תכנים. תוכניות אירוח, תוכניות ריאליטי, תוכניות תחקירים, פרסומות ואפילו שידורים חיים כולם ניתנים לצילום באולפנים הללו, שכן אפשר להתאים את הרקע והחלל בדיוק לפי הצורך של ההפקה ביעילות מדהימה, החוסכת גם עלויות הכרוכות בתשלום לאנשי צוות רבים, בניית האולפן, הקמתו ועוד. כמובן שניתן גם לשלב בעת הצילום תמונות וכיתובים מתחלפים על גבי הגרפיקה הקבועה של התוכנית, כך שמדובר באולפן עשיר באפשרויות.

בסאן וידאו תקבלו את שירותי ההפקה הווירטואליים המקצועיים והמתקדמים ביותר. בכל שלבי ההפקה יעמדו לרשותכם אנשי צוות מיומנים, המכירים את העבודה לעומקה. נשמח להתאים את ההפקה לצרכים שלכם כדי שתקבלו את התוצר המוגמר שחלמתם עליו. באולפנים תמצאו גריד תאורה המאפשר התאמה לאווירת הצילום של ההפקה, מצלמות באיכות צילום מתקדמת ביותר, חדר קונטרול שממנו תוכלו לפקח על הצילומים ואף לראות את הגרפיקה מולבשת על התמונה בזמן אמת. אפילו יעמדו לרשותכם שירותי עריכה ופוסט פרודקשן, כדי שתוכלו לאגד את כל שלבי הצילומים תחת קורת גג אחת. כמובן שיעמדו לרשותכם גם חדרי איפור והלבשה לשחקנים, לאורחים ולמנחים למען נוחות מרבית.

 

בסאן סטודיו אנו גאים בכך שביכולתנו להציע לכם חווית הפקה וצילום ייחודיים, שיבדלו את התוכן שלכם ויזניקו אותו לעבר העתיד. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו שיח אודות החזון שלכם להפקה ואנו נשתמש בידע הרב שיש לנו בתחום כדי ליצור אותו יחד איתכם באולפני הטלוויזיה שלנו. העשייה מותאמת לגמרי בצורה אישית לתוכן המצטלם באולפן ולא תצטרכו לחכות לסיום שלבי העריכה כדי לגלות כיצד האולפן נראה. הכל יתגלה לנגד עיניכם כבר בשלב הצילום של התוכנית. 

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר, ואנו נשמח לעבוד עמכם באולפני הטלוויזיה שלנו על יצירת תכנים איכותיים ומלוטשים.