אולפן ירוק

אנו חיים בתקופה שבה הטכנולוגיה מתקדמת ללא הרף והדרישה לאיכות גבוהה יותר ויותר עולה גם היא. הדבר נכון גם בעולם צילומי תכני הווידאו, וישנן מספר פלטפורמות טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות הפקה ברמה גבוהה במיוחד. אחד הכלים המוכרים ביותר ליצירת תכני וידאו מתקדמים הוא המסך הירוק, המאפשר לנו ליצור עולם שלם של גרפיקה המחליפה את הסט הפיזי.

אם בעבר העבודה הייתה מוגבלת למסך ירוק בלבד, כזה הניצב מאחורי המנחה, השחקן או השחקנית, הדובר ועוד כיום האפשרויות רבות יותר הודות לאולפן הירוק. אולפן ירוק כשמו כן הוא, אולפן הצבוע כולו בצבע ירוק המאפשר הלבשה של גרפיקה על החלל כולו. למעשה, משמעות הדבר היא שניתן ליצור סטים שלמים ואולפני טלוויזיה באמצעות המחשב בלבד, באיכות שאין לה מתחרים.

אחד היתרונות הבולטים ביותר של האולפן הירוק הוא היחס בין העלות לתועלת. בעוד שבסט פיזי יש צורך בתכנון לוגיסטי רב, השכרת צוות גדול, השכרת רהיטים או חומרי בנייה, תשלום על שעות עבודה ארוכות ועוד. האולפן הירוק דורש מינימום אנשי צוות ופחות שעות עבודה בפער משמעותי, כך שההוצאה על ההפקה מצטמצמת. יחד עם זאת, התוצר המתקבל הוא מרשים הרבה יותר וניתן לתמרון בקלות.

בניגוד לשיטת המסך הירוק הישנה, באולפן הירוק ניתן לעשות את הלבשת הגרפיקה על גבי התמונה בזמן אמת. משמעות הדבר הוא שאין צורך לחכות לעריכה ולפוסט פרודקשן כדי להבין איך נראים הצילומים. בנוסף, הדבר מאפשר גם שידורים חיים באמצעות שימוש באולפן ירוק, כך שהוא מתאים גם לעולם הטלוויזיה, לכנסים וירטואליים, הופעות וירטואליות ועוד.

אם אתם תוהים באילו סוגי תכנים ניתן לעשות שימוש באולפן הירוק, הרשו לנו לפרט בפניכם את האפשרויות. האולפן הירוק נהדר להפקות של קליפים שהפכו עם השנים כמעט למיצג קולנועי קצר, כך שהאיכות הנדרשת חייבת להיות לא פחות ממצוינת. גם סרטוני הדרכה מצטלמים נהדר באולפן הירוק, שכן המדריך יכול לעמוד בתוך סביבה גרפית מהוקצעת ולהציג במקומות שונים דוגמאות, גרפים ותמונות. אם אתם מתכננים לערוך כנס וירטואלי עבור החברה שלכם, האולפן הירוק ישרת אתכם נהדר. תוכלו לצלם בזמן אמת מתוך אולפן שעליו מולבשת גרפיקה מלוטשת, בעוד כלל המשתתפים מוצגים על המסך גם כן. כמובן שזהו לא הסוף, האולפן הירוק מתאים גם להפקות של פרסומות, תוכניות בוקר, תוכניות אירוח ועוד.

בסאן וידאו תגלו כיצד הטכנולוגיה פוגשת את עולם הווידאו ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בעבודה עם אולפן ירוק והלבשת גרפיקה וירטואלית. אנשי הצוות שלנו ילוו אתכם בכל שלבי ההפקה ויתאימו את העבודה לצרכים שלכם, לא משנה באיזה סוג הפקה מדובר. אנו עובדים עם חברות פרסום, עסקים המבקשים לערוך כנסים או להפיק סרטוני הדרכה, מפיקי טלוויזיה ועוד. הניסיון הרב שלנו בתחום מעניק לנו ייחודיות ויעילות בדרך העבודה לצד הלקוח. בנוסף, תמצאו תחת אותה קורת גג גם שירותים כמו סטים וירטואליים, עריכה ופוסט פרודקשן כך שתוכלו לבצע את כל העבודה אצלנו עד לקבלת המוצר המוגמר בהתאם לציפיותיכם.

האולפן הירוק של  סאן וידאו הוא ייחודי גם בגודלו וגם באיכות שהוא מפיק בתמונה הסופית, הודות לצבע הסט התקני בתוצרת ארה"ב המאפשר הלבשת גרפיקה חדה ביותר. כמובן שתמצאו אצלנו גם את כל המתקנים הנחוצים לניהול ההפקה, כמו גריד תאורה איכותי, מספר מצלמות מתקדמות, חדרי איפור וחדרי הלבשה.

מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים וליצירת שותפות מקצועית מופלאה.